Україна

На станціях столичного метро встановлять дефібрилятори

На платформах станцій Київського метро встановлять 19 дефібриляторів, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу метрополітену.

«Після проведення встановленої тендерної процедури за системою Prozorro столична підземка очікує на поставку дефібриляторів від переможця торгів. Участь в закупівлі взяли три компанії. Переможцем за найнижчою ціновою пропозицією стало ТОВ “ДЕФГРУП”, – йдеться у повідомленні.

Наразі підписано договір. Після поставки та надання необхідної документації щодо сертифікації, фахівці метрополітену проведуть монтаж обладнання у визначених місцях.

У підземці зазначили, що встановлення дефібриляторів у метрополітені реалізується двома програмами: Київським міським центром громадського здоров’я та проєктом громадського бюджету від команди “Реаніметро”.

Обладнання за першою програмою (52 одиниці), закуплене та передане Київським міським центром громадського здоров’я, уже встановлено у касах станцій метро. Дефібрилятори (19 одиниць), що очікуються за другою програмою, мають бути розміщені на платформах станцій. Місця монтажу погоджені з авторами проєкту громадського бюджету.

 

 

 

Останні новини

Back to top button