Україна

На складах в Калинівці знову стались вибухи боєприпасів

Сьогодні, близько 11.30, черговими службами арсеналу було зафіксовано задимлення на ділянці підриву нерозірваних боєприпасів технічної території бази зберігання поблизу смт Калинівка, що на Вінниччині, повідомляє прес-служба Міноборони.

фото видання “Вежа”

Зазначається, що в зоні задимлення зафіксовано шість вибухів боєприпасів, вивезених на визначену ділянку раніше, для подальшої утилізації.

До місця події відбула оперативна група на чолі із першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Станом на зараз на території арсеналу працюють фахівці Державної служби із надзвичайних ситуацій, працівники Національної поліції та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Триває локалізація місця займання.

За попередньою інформацією задимлення сталося через горіння близько двох гектарів сухої трави.

Міноборони додає, що загроз для військовослужбовців та цивільного населення, а також постраждалих осіб немає. Ситуація контрольована.

Прес-служба Калинівської РДА в свою чергу додає, що ситуація на 48 арсеналі контрольована, проходять заходи по локалізації місця загорання.

Яку пише вінницьке видання «Вежа», зараз оголошена евакуація садочків, школи, технікуму – закладів з дітьми. Це підтвердили у Калинівській пожежній частині

Також повідомлено, що горить 2 гектари сухої трави.

Нагадаємо, у вересні 2017 року у районі міста Калинівка Вінницької області також сталася пожежа на складах боєприпасів. Тоді постраждали щонайменше дві особи.

Внаслідок пожежі на арсеналі Міноборони у Калинівці згоріли 34 тонни боєприпасів. Із району інциденту евакуювали понад 30 тисяч людей.

Начальника режимної служби в результаті розслідування оштрафували всього на 2465 гривень.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close