СвітУкраїна

На російському телеканалі “НТВ” буде йти шоу “Магія” із Зеленським в ролі ведучого

На російському телеканалі “НТВ” з 3 травня планують запустити в ефір шоу “Магія”, ведучим якого буде переможець другого туру президентських виборів Володимир Зеленський. Анонс шоу опубліковано на сайті “НТВ”, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

“В ефірі НТВ – нове шоу “Магія” та його ведучий – всенародно визнаний президент Незалежної Володимир Зеленський!”, – йдеться у повідомленні.

На НТВ також зазначили, що “нещодавно обраний президент України … завжди знався на фокусах”.

Як повідомляє Коммерсантъ, телешоу було записано ще у 2011 році, його створенням займалася російська компанія “Вайт Медіа” для телеканалу “Росія 1”. Разом із Зеленським ведучою була Тетяна Лазарєва.

Нагадаємо, 

  • 21 квітня відбувся другий тур виборів президента України.
  • Згідно з підрахунками ЦВК, за кандидата у президенти Володимира Зеленського віддали голоси понад 73% українців, за діючого главу держави Петра Порошенка – майже 24,5%.
Tags
загрузка...

Related Articles

3 Comments

  1. телешоу було записано ще у 2011 році… тоді якого біса ви жовччю сходите у квітні 2019?
    нема яким хріном зайнятися – то чешіть поля від бур`яну визволяти..

  2. И что вы хотите насрать по новому и по просьбе старого вора-президента? … Власть измениться а вы за подобные статьи с столетней давностью новостями будете матать срок. Вы думаете что народ не смотрить НТВ бо так захотела старая власть? Хрен вы угадали. Я лично это видел то что вы пишете в статье – в прошлом году. Так что заткнитесь и ждите когда за вами приедут. Сушите сухари гавнюки пиндосовские.

  3. Вовчик-заставь НТВ бабла те платить,а ты это бабло за *авторские права)-прямиком на военные нужды армии,и про рекламуй это

Back to top button
Close