Україна

На рік перенесено терміни запуску метро на Виноградар

Голова наглядової ради ПАТ “Київметробуд” – генпідрядника проєкту – Олег Токарєв заявив, що терміни завершення будівельних робіт з продовження Сирецько-Печерської гілки київського метрополітену відкладаються на рік, передає 1NEWS з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

“Зірвано терміни на рік. На рік переноситься пуск”, – підкреслив він.

“Я думаю, що не буде завершено будівництво згідно із запланованими термінами. На сьогоднішній день відставання не менше ніж на 7-8 місяців”, – заявиви головний інженер будівництва метро на Виноградар Євген Шатайкін.

Він зазначив, що наразі ведуться роботи не в повному обсязі.

“З тих пір як Олександра Метелицю фактично відсунули від вирішення проблем, почалося систематичне невиконання графіку. Ми були відведені від процесу закупівлі техніки. Техніка, яка закуплена, на сьогоднішній день не працює в повному обсязі з тими швидкостями, які були нами закладені. Ми катастрофічно відстаємо від графіку”, – наголосив Шатайкін.

У кінці грудня 2019 року Міністерство юстиції поновило Василя Кобиля на посаді генерального директора ПАТ “Київметробуд”, яке є генпідрядником по продовженню Сирецько-Печерської гілки столичного метрополітену.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, станом на 16 січня гендиректором “Київметробуду” значиться Василь Кобиль.

17 грудня 2019 року акціонери ПАТ “Київметробуд” (Київ) вирішили достроково припинити повноваження наглядової ради компанії і обрати її новий склад. У результаті нова наглядова рада звільнила Василя Кобиля і призначила на його місце нового гендиректора – Олександра Метелицю.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button
Close
Close