Україна

На Рибальському півострові у Києві з’являться житлові квартали

Верховний суд України дозволив забудувати житловими кварталами Рибальський півострів у Києві, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу компанії-девелопера SAGA Development.

Зазначається, що Верховний суд залишив у силі рішення Київського апеляційного адмінсуду від 3 квітня та відхилив позов про скасування рішення Київради від 29 вересня 2016 року «Про затвердження детального плану територій в межах вулиці Електриків та Набережно-Рибальської дороги в Подільському районі Києва».

Згідно з рішенням суду, «передбачене детальним планом території функціональне призначення «для житлово-громадської забудови, території спецпризначення, зелених насаджень загального користування, комунально-складського призначення» не суперечить визначеному у чинному Генеральному плані Києва використанню територій».

У компанії відзначили, що це свідчить про те, що зведення поліфункціонального району на півострові правомірне, а «спроби оскаржити ДПТ – політично вмотивовані».

За словами виконавчого директора SAGA Development Андрія Вавриша, компанія була впевнена в перемозі, тому «не зупиняли будівельні роботи на Rybalsky ні на хвилину».

Нагадаємо, в столиці за даними місцевої влади понад 30 житлових комплексів будуються з порушенням чинного законодавства,

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close