Україна

На рекордну суму в 3,7 мільярда оштрафовано провайдера Triolan

Суд відмовився задовольнити позов компанії “Тріолан.Мані” до Державної фіскальної служби Києва про скасування накладення штрафу на 3,7 мільярда гривень за порушення положення про ведення касових операцій у національній валюті, передає 1NEWS з посиланням на ЕП.

Про це йдеться в рішенні Окружного адміністративного суду Києва.

У тексті постанови стверджується, що дочірня компанія інтернет-провайдера “Тріолан” здійснювала переказ коштів в нацвалюті через програмно-технічні комплекси самообслуговування без використання реєстраторів розрахункових операцій.

При цьому, за результатами податкової перевірки, проведеної в березні 2019 року, встановлено, що в період з 1 січня 2016 року по 22 лютого 2019 року загальний обсяг операцій з прийому готівки (які знайшли відображення в касовій книзі) становив 738,6 млн грн.

Відповідно до закону “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, при наданні відповідних фінпослуг РРО повинні використовуватися, відповідно “Тріолан.Мані” порушила закон.

У свою чергу, в компанії підкреслювали, що профільне законодавство не містить вимог щодо застосування РРО при здійсненні діяльності з переказу коштів. Однак суд цей аргумент не врахував.

Засновниками ТОВ “Тріолан.Мані” вказані Сергій Міщенко і Світлана Остапенко, керівником – Олександр Куштім, який також є директором ряду інших компаній, що входять в групу компаній Triolan.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button