Україна

На ProZorro виставили перші нафтогазові ліцензії

Державна служба геології та надр виставила в системі ProZorro.Продажі перші десять лотів на нафтогазові ділянки, які згодом будуть виставлені на відкритих аукціонах, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу відомства.

Про це повідомив т. в.о. голови Держгеонадр Олег Кирилюк.

“Надалі ми плануємо виставляти від 5 до 10 лотів щомісяця і це буде стосуватись не тільки нафтогазоносних ділянок, а й будуть різні родовища з різними корисними копалинами. В 2019 році ми плануємо провести більш ніж 10 аукціонів онлайн”, – розповів він.

Кирилюк нагадав, що заяву на участь в аукціоні можна подати протягом 90 календарних днів. Це дозволить потенційним покупцям ретельно підготуватись до аукціонів.

Учасниками аукціонів можуть бути компанії, що вже мають реєстрацію в Україні. Переможець торгів буде зобов’язаний виконати мінімальний перелік робіт з видобутку корисних копалин. Якщо компанія не виконає мінімум, у неї заберуть спецдозвіл.

Нагадаємо, що з кінця жовтня набуло чинності рішення Кабміну про реалізацію експериментального проекту з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. Таким чином, Держгеонадра виставлятиме такі дозволи на електронні аукціони в ProZorro.Продажі.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close