Україна

На посаду глави Миколаївської області претендує мільйонер, який «продав партію» Ляшку

На посаду голови Миколаївської обласної державної адміністрації претендує Владислав Комнін. Його декларація як кандидата на цю посаду з’явилася на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Згідно з документом, Владислав Комнін живе в Миколаєві. У нього немає родини, нерухомого та рухомого майна.

Однак, він зберіє у  британському банку Lloyds Bank Plc 485 000 доларів. Також він володіє різними кріптовалютами на загальну суму 47,6  млн гривень: 102 одиниці біткоїнів – еквівалентом у 30 млн 143 тис 754 грн, 2 тисячі 964 одиниці Етеріум (16 млн 583 тис 669 грн), а також 1 мільйон одиниць Трону (554 115 грн) і 40 тисяч одиниць Ріпл (314 895 грн) .

Крім цього Владислав Комнін вказав 50 000 доларів, які він позичив третім особам.

Кандидат на посаду ОДА також зазначив, що він є членом громадської організації «Українського геральдичного товариства» і має авторські права на 15 наукових праць.

На сайті «Українського геральдичного товариства» людини з прізвищем Комнін немає, однак зазначений Теліпко Владислав Едуардович.

В біографічних даних Владислава Теліпко зазначено, що він народився 3 травня 1988 року в Миколаєві в родині службовців. Протягом 2004-2007 рр. проходив стажування в Школі суспільних наук і державної політики Королівського Коледжу Лондонського Університету (Велика Британія). В 2007 році здобував ступінь спеціаліста з інтелектуальної та промислової власності й авторського права в Академії інтелектуальної власності ВОІВ ООН (м. Женева, Швейцарія). Трудову діяльність розпочав на посаді юридичного радника групи компаній «Респект Груп». В 2007 році стає засновником і президентом Фундації політико-правових досліджень «МАТЕЗІС». З 2008 року і дотепер – президент Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Український молодіжний правничий союз» (згідно з даними організація перебуває у стані припинення. Серед засновників зазначається також його матір – Теліпко Лариса Веніамінівна – ред. 1News). З серпня 2009 року – Генеральний секретар Української Радикально-Демократичної Партії.

За даними бізнес-пошукової системи YouControl, Владислав Теліпко очолював Українську Радикально-демократичну партію до 2010 року.

Потім ця партія була перейменована в Радикальну партію, яку на сьогоднішній день очолює Олег Ляшко.

Сайт «НикВести» зазначає, що мати Владислава Комніна (Теліпко) Лариса Веніамінівна в 2016 році брала участь в конкурсі на посаду заступника голови Миколаївської ОДА.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close