Україна

На порушників карантину в Києві чекають штрафи від 17 тисяч

У Києві проводять інспекції та каратимуть за порушення карантину. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв у Facebook., передає 1NEWS.

“У Києві проводять інспекції та каратимуть за порушення карантину! У нашому місті 74 особи мають підтвердження інфікування Covid-19. Але досі не всі усвідомлюють значення слова карантин і відповідальність. Карантин – це не канікули і не відпустка з шашликами. За його свідоме недотримання – штраф”, – наголосив Пантелеєв.

Він зазначив, що за порушення протиепідемічних заходів поліція має право складати адміністративні протоколи за ст. 44-3 (порушення правил карантину людей) Кодексу України про адміністративні порушення. Розмір штрафу становить від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (неоподатковуваний мінімум – 17 гривень).

Посадовець також нагадав, що розводити багаття у лісах і парках заборонено законодавством (стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення). За це передбачено штраф – від 340 до 1360 гривень.

Back to top button