Україна

На полтавському стадіоні півроку ховали 25 автомобілів “швидкої допомоги”

У Полтаві на стадіоні “Ворскла” півроку ховали 25 медичних автомобілів. Цей інцидент голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов пояснив так: “Автомобілі були поставлені, але Світовий банк, враховуючи те, що за них не розрахувалися… ми не мали правовстановлювальних, відповідно, документів на них, і, відповідно, не мали права приймати їх в експлуатацію і приймати їх на реєстрацію. Про це пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Однак журналісти ютуб-каналу “Свободний” сумніваються саме в цій причині. На закупівлю карет швидкої допомоги в декількох областях, зокрема Полтавську, виділили 1 млрд 80 млн грн. Проект повинен поліпшити якість медичного автопарку, втім облздраву начебто закупили авто, проігнорувавши спеціально створені документи в міністерстві.

“Привезли з-за кордону вантажні буси. Вдумайтеся: Вантажні буси. І на місці почали їх варити, пиляти, підбивати, типу вони не вантажні. І продали їх областям, нам з вами, під виглядом спеціалізованих медмашин. Мало того, що вони привезли вантажні буси, вони підробили гарантійні документи… і це ми не говоримо про внутрішнє обладнання, начинку, яка не відповідає вимогам”, – повідомив ведучий каналу “Свободний” Владислав Сидоренко.

До того ж, каже Сидоренко, одні й ті самі машини продавали кільком областям одночасно. За даними розслідування каналу “Свободний”, з 1 млрд грн, реалізованого торік, нечисті на руку працівники облздраву вкрали 200 млн грн, де доля Полтавської області становила 25 млн. Саме тому і ховали ці швидкі, вважають журналісти. А стадіон “Ворскла” також обрали не випадково – один з його керівників є сином голови Полтавського облздраву.

Останні новини

Back to top button