Україна

На Подолі в Києві бійка між чоловіками завершилася стріляниною

Бійка на Подолі в Києві переросла у стрілянину

У Подільському районі Києва сталася бійка між двома чоловіками, яка закінчилася стріляниною.

Деталі події: За інформацією поліції, одного зі стрілків затримали на місці. Конфлікт стався під час суперечки, в ході якої один з учасників дістав травматичний пістолет і здійснив кілька пострілів у бік свого опонента. Потерпілий отримав незначні травми і перебуває в задовільному стані.

Поліція наразі з’ясовує всі обставини інциденту.

2 Comments

  1. От це так! Ніколи не знаєш, чого чекати на вулицях. Бережіть себе, люди!

  2. На жаль, таке вже стає звичайним. Сподіваюся, що вдасться зупинити насильство в місті.

Back to top button