Україна
На Подолі в Києві бійка між чоловіками завершилася стріляниною

Бійка на Подолі в Києві переросла у стрілянину
У Подільському районі Києва сталася бійка між двома чоловіками, яка закінчилася стріляниною.
Деталі події: За інформацією поліції, одного зі стрілків затримали на місці. Конфлікт стався під час суперечки, в ході якої один з учасників дістав травматичний пістолет і здійснив кілька пострілів у бік свого опонента. Потерпілий отримав незначні травми і перебуває в задовільному стані.
Поліція наразі з’ясовує всі обставини інциденту.


От це так! Ніколи не знаєш, чого чекати на вулицях. Бережіть себе, люди!
На жаль, таке вже стає звичайним. Сподіваюся, що вдасться зупинити насильство в місті.