Україна

На Оболоні відкриють спортивну школу

Відповідне рішення підтримали 74 депутати Київради, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Київська міська рада прийняла рішення про створення комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Маяк Оболоні».

“Відповідне рішення має на меті створити на базі КДЮСШ “Маяк” комунальний заклад “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Маяк Оболоні». При цьому тренерський колектив та учні школи зберігаються. Також комунальний заклад поступово повинен перейняти у власність майно на сьогодні існуючої спортшколи “Маяк””, – йдеться у повідомленні.

Наразі в Оболонському районі міста знаходиться комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “Маяк”. Вона в минулому належала громаді міста Києва. Однак, сьогодні існування цієї школи перебуває під загрозою, через бажання громадських організацій, які входять до складу засновників КДЮСШ “Маяк”, використати земельну ділянку для забудови.  Також є брак фінансування.

Створення комунальної спортивної школи сприятиме популяризації веслувальних видів спорту у столиці. Також на меті — гармонійне виховання, фізичний розвиток, повноцінне оздоровлення, змістовний відпочинок і дозвілля молоді, підготовка спортсменів для спортивного резерву збірних команд по веслуванню слалом Києва та України.

Загалом, як зазначається у пояснювальній записці, Київ має чудові можливості розвивати водні види спорту, особливо сприятливою для цього є місцевість в Оболонському районі, де знаходиться багато заток Дніпра. Там можна розташовувати спортивні комунальні школи для заняття веслувальним та іншими видами спорту.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close