Україна

На наземних пішохідних переходах Києва з’явиться сенсорне освітлення

У Києві на наземних пішохідних переходах побудують мережу сенсорного освітлення, повідомили в Київській міській державній адміністрації, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу мерії.

«У столиці побудують мережу сенсорного освітлення на наземних пішохідних переходах для забезпечення комфортності світлового середовища і поліпшення умов благоустрою Києва. Підписано відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації», — йдеться в повідомленні на сайті мерії.

Відзначається, що нові мережі зовнішнього освітлення з датчиками руху побудують на нерегульованих пішохідних переходах, завдяки чому значно знизиться кількість аварійних випадків та постраждалих пішоходів.

Мережу сенсорного освітлення встановлять в рамках реалізації проекту «Сенсорне освітлення 29 пішохідних переходів» Громадського бюджету міста Києва. Це стане ще одним етапом оновлення інфраструктури столиці. На реалізацію проекту передбачено 997,5 тис. грн.

На період будівництва мереж сенсорного освітлення на наземних пішохідних переходах буде змінена схема організації дорожнього руху, про що буде повідомлено додатково.

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close