Україна

На міст та метро до Виноградаря виділять 400 млн

Києву буде надано фінансову підтримку у розмірі 400 мільйонів гривень на продовження будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу та метро на Виноградар, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Кабміну.

З відповідним дорученням прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду звернувся до керівників Мінфіну та Мінінфраструктури.

“Я зараз дам необхідні доручення Міністерству фінансів та Міністерству інфраструктури – ми зробимо проект, аби спільно з КМДА опрацювати технічні можливості, щоб надати чергову підтримку для реалізації важливих проектів”, – сказав глава уряду.

Перед цим міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до уряду з проханням виділити столиці з державного бюджету 400 мільйонів гривень.

“Прошу доручення щодо виділення місту Київ коштів з державного бюджету на соціально-економічний розвиток у сумі 200 мільйонів гривень на продовження будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу та 200 мільйонів гривень на продовження Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції “Сирець” на житловий масив Виноградар”, – зазначив Кличко.

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close