Україна

На Мінських переговорах досягнуто домовленості щодо обміну військовополоненими та засудженими

Планується обмін у співвідношенні 208 на 69 осіб

У Мінську на переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі сторонами було досягнуто домовленості щодо початку процедури обміну утримуваними особами у співвідношенні 208 на 69, водночас обмін може затягнутись через “правову чистку”.

Про це під час брифінгу повідомив представник України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний, передає 1NEWS.

“Досягнуто домовленості щодо початку процедури обміну військовополоненими, незаконно утримуваними, засудженими особами у співвідношенні 208 на 69. Українська сторона вчора була готова почати цю процедуру і запропонувала відповідно число, де ми могли б зробити цей обмін. Це було підтримано представниками ОРДО і ОРЛО, але цьому заперечили представники Москви”, – сказав Безсмертний.

З його слів, врешті було домовлено проводити процедуру “правової чистки”.

“Тобто до цих 208 та 69 відносяться особи з різною категорією правової чистки – десь це буде декілька днів, десь – декілька тижнів, по комусь це буде декілька місяців. Але процедура запущена, досягнуто домовленості 69 на 208”, – додав він.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close