Україна

На Львівщині з’явиться завод із виробництва кормових добавок

Голландські та українські інвестори збудують на Львівщині завод, що буде спеціалізуватися на виготовленні високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів, передає 1NEWS з посиланням на НВ.

Зазначається, у лютому в Буську Львівської області розпочнеться будівництво виробничого комплексу Feednova з виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів.

Інвесторами проєкту виступила українська ГК Ефективні інвестиції та голландська компанія Mada Participations B.V. Загалом інвестиції у завод складають $20 млн. Запуск виробництва планується у дві черги.

Новий комплекс включатиме чотири виробничі лінії, які перероблятимуть понад 220 т сировини на добу. Загальні потужності заводу дозволять виготовляти близько 90 т готової продукції на добу.

«Підприємство буде повного циклу переробки та володітиме сертифікатом якості ISO 22 000 та HACCP, завдяки чому компанія зможе експортувати сертифіковану продукцію по всьому світу», — сказано у повідомленні.

Інвестори уточнили, що підприємство стане першим заводом у галузі, який перероблятиме сировину зовнішніх постачальників.

«Важливо також, що вирішуючи проблему з побічними продуктами тваринного походження, ми не займаємось їх утилізацією, а створюємо ліквідний товар, що широко використовується у виробництві кормів для сільськогосподарських тварин та домашніх улюбленців. Зважаючи на активний розвиток тваринництва та м’ясопереробки, актуальність підприємства із виготовлення кормових добавок надзвичайно висока», — підкреслили інвестори проєкту.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close