Україна

На Львівщині продовжили карантин до 19 червня

Через велику кількість випадків коронавірусу COVID-19 карантин у Львівській області продовжили ще на тиждень – до 19 червня. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА, пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.

“За дві попередні доби на Львівщині зафіксовано понад 250 нових хворих на коронавірус. Це антирекорд, загальний показник інцидентності по області, при нормі 12, зараз становить 21,4. Тому, зважаючи на це, про послаблення карантину поки говорити не можемо. Я розумію, що люди втомилися від карантину, а бізнес щодня зазнає нових збитків, проте, ризикувати здоров’ям мешканців області ми не можемо”, – зазначив очільник Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Окрім цього, у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА зауважили, що суттєвого зростання кількості пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування за останні 7 днів не спостерігається, однак до лікарень потрапляють пацієнти у важкому або середньої тяжкості станах.

“Заповненість ліжок – майже 34,8%, а кількість проведених ПЛР-тестувань на 100 тис. населення – 27, показник інцидентності по Львову 41”, – уточнив директор департаменту Орест Чемерис.

Нагадаємо, напередодні мер Львова Андрій Садовий заявив, що високий рівень захворюваності у місті та по регіону можна пояснити найбільшою по Україні кількістю тестувань.

Останні новини

Back to top button