Україна

На Київщині курсуватиме модернізована електричка

У понеділок, 25 січня, Укрзалізниця запустить новий модернізований приміський електропоїзд на маршруті Київ – Тарасівка – Київ, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

Він курсуватиме за цим маршрутом у пікові періоди перевезень вранці та ввечері.

Так, зазначений поїзд щоденно, крім суботи та неділі, буде здійснювати 8 рейсів (по чотири вранці та ввечері).

Розклад руху:

Перший поїзд відправлятиметься зі станції Тарасівка о 5:48 та прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський о 6:09. Наступні рейси відправлятимуться зі станції Тарасівка о 7:11, 8:31, 10:01, 16:47, 18:14, 19:26.
З приміського вокзалу станції Київ-Пасажирський у перший рейс поїзд відправиться о 6:22, потім – о 7:44, 9:04 та о 16:06, 17:24, 18:45, 19:57. Поїзди зупинятимуться на станціях Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе.

Вказаний електропоїзд має підвищену комфортність та швидкість. Відстань із Боярки до Києва він долатиме за 21 хвилин, а з Вишневого — за 15 хвилин, одночасно електропоїзд вміщує близько 1 тис. пасажирів.

Запуск нового поїзда став можливим завдяки домовленості регіональної філії «Південно-Західна залізниця» з Київською обласною адміністрацією. Зокрема, територіальні громади міст Боярка та Вишневе беруть на себе зобов’язання компенсувати перевізнику 100% витрат за перевезення громадян пільгових категорій. Ці витрати передбачені в місцевих бюджетах на 2021 рік. Відповідний протокол про наміри підписали директор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артем Миронович, голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Микола Ляшенко, міський голова Вишневого Ілля Діков та міський голова Боярки Олександр Зарубін.

 

 

 

Останні новини

Back to top button