Україна

На курорті «Буковель» проходять обшуки (фото, відео)

Правоохоронці проводять обшуки у приміщеннях компанії, яка є власником курорту «Буковель». Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Олександр Шевченко, який раніше керував компанією.

«Обшуки тривають в приміщеннях фірми, яка є власником курорту «Буковель», ресторанах курорту, які належать абсолютно іншим особам і зараз годують дітей з вадами та ДЦП, одній з найбільших дорожніх фірм України ПБС, якій держава винна 350 мільйонів гривень. По замовних кримінальних справах, які знову відродилися….», – написав Шевченко і пов’язав події з передвиборчими перегонами.

Окрім того, за його словами 200 журналістів, які прибули в Буковель на «Фестиваль журналістики» стали свідками обшуків.

Згодом юриста ТоВ «Буковель», заявив, що «маски-шоу та обшуки в офісах компанії, яку пов’язують з засновником Буковелю, потенційним кандидатом в президенти України, Олександром Шевченком, відбуваються з грубими процесуальними порушеннями».

Глава Спілки журналістів Сергій Томіленко на своїй сторінці у соцмережі написав, що фестиваль готувався півроку, а обшуки «зробили його незабутнім». Також він припустив, що обшуки проводить СБУ.

У СБУ підтвердили у коментарі ТСН.ua обшуки лише у місцевій фірмі, яка займається будівництвом доріг.

“Поки мені про обшуки на курорті “Буковель” нічого не відомо. У нас ведуться слідчі дії щодо будівельної фірми, яка неякісно проклала асфальт в Івано-Франківській області. Я не знаю, яким чином це стосується курорту “Буковель”, – повідомила прес-секретар голови СБУ Олена Гітлянська, не уточнивши назву фірми та її місце розташування.

Водночас Гітлянська не відкинула, що зв’язок може бути через нардепа Олександра Шевченка, засновника курорту “Буковель”.

Журналістка Людмила Ольховська написала, що “зараз в Буковелі або закрито на обшук, або навстіж відкрито без людей. курорт паралізований”.

Нагадаємо, Олександра Шевченко пов’язують з курортом «Буковель», який раніше входив до групи «Приват» Ігоря Коломойського. Після націоналізації «ПриватБанку» у НБУ заявляли про наміри забрати в інтересах держави відомий курорт, однак суд не дозволив цього зробити.

В липні 2018 року Шевченко заявив про намір балотуватися на виборах Президента України.

Back to top button