Україна
На кордоні зі Словаччиною обмежили рух вантажівок
У пункті пропуску Вишнє-Нємецьке – Ужгород словацька сторона проводить технічне обслуговування осьових ваг.
У пункті пропуску Вишнє-Нємецьке – Ужгород на словацько-українському кордоні частково обмежено рух вантажного транспорту. Про це повідомила пресслужба Державної митної служби в понеділок, 17 березня.
“З 17 по 19 березня у пункті пропуску Вишнє-Нємецьке – Ужгород (словацько-український кордон) частково обмежать рух вантажного транспорту через проведення словацькою стороною технічного обслуговування осьових ваг”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що ремонтні роботи здійснюватимуться на одній зі смуг руху, де буде встановлено тимчасові дорожні знаки.
Нагадаємо, пункт пропуску Шегині на кордоні з Польщею тимчасово працює у сповільненому режимі на вантажному напрямку в зв’язку з реконструкцією.
Україна планує серйозно збільшити пропускну здатність кордону з Європейським Союзом до 2030 року.
Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp