Україна

На кордоні з Польщею розблокували пункт пропуску


На кордоні з Польщею розблокували пункт пропуску

Голова гміни Дорогуськ, розташованої на кордоні з Україною, просто розпустив акцію, заявили у Польщі.

У понеділок вдалося розблокувати один з головних пунктів пропуску на кордоні України та Польщі – Ягодин – Дорогуськ. Про це 11 грудня повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

“Блокада пункту пропуску Ягодин – Дорогуськ завершена. З 14:00 там відновлено стабільний рух вантажівок”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що у напрямку до України проїхали 15 транспортних засобів – вони на пункті пропуску. Також 25 вантажівок оформлюються – вони прямуватимуть в бік Польші.

Ягодин – Дорогуськ – найбільший вантажний пункту пропуску. Його блокували більше місяця.

“За цей час команда міністерства та мосольства буквально щоденно займалась питанням розблокування. Провели десятки зустрічей, перемовин на всіх можливих рівнях. Це була складна робота, але вона ще не завершена”, – зазначили у відомстві.

У свою чергу лідер польських протестувальників Рафал Меклер заявив, що голова гміни Дорогуськ, розташованої на кордоні з Україною, просто розпустив акцію.

“Із Дорогуська нам зателефонували і сказали, що близько 13:00 глава гміни (wójt) розпустить акцію протесту”, – написав Меклер на своїй сторінці в X (Twitter).

Він стверджує, що українську сторону напередодні було попереджено про відкликання дозволу на протест.

Як відомо, з 6 листопада на українсько-польському кордоні через страйк перевізників ускладнено рух вантажівок. У чергах стоять тисячі фур. Серед основних вимог – повернення практики дозволів для українських перевізників, скасованої угодою з ЄС до 30 червня 2024 року.

Тим часом українці почали перевозити вантажівки залізницею через кордон з Польщею.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button