Україна

На Київщині відкрили завод заморожених хлібобулочних виробів

Завод був побудований з нуля менше ніж за 1,5 року

У с. Нові Петрівці відбулося відкриття заводу з виробництва заморожених хлібобулочних виробів — Chanta Mount.

Про це повідомляє 1NEWS.

Завод був побудований з нуля менше ніж за 1,5 року і став шостим підприємством в холдингової компанії Юрія Триндюка.

На початковому етапі сума інвестицій в проект склала €15 млн, А після введення в експлуатацію всіх необхідних потужностей складе більше €25 млн.

Уже сьогодні Chanta може виробляти майже 30 т чіабатти, французьких багетів і інших артізанскіх хлібів на добу. А після установки додаткових ліній, потужність зросте до 90 т на добу. Таким чином Chanta Mount стала однією з найбільших компаній такої спеціалізації в Європі.

Головними покупцями цього виду напівфабрикатів є пекарні при супермаркетах і в торгових центрах, міні-пекарні, автозаправки, сектор HoReCa, сервіси доставки їжі в офіси.

«Chanta Mount – це перша і одна з кращих індустріальних виробництв з таким рівнем автоматизації і мінімальною участю людини в процесі. Нашою гордістю стало заквасок відділення і відділення холодної ферментації тіста. 50% продукції ми плануємо реалізовувати в Україні, а решта продавати на експорт. У нас створено дуже потужний департамент R&D, який покликаний розробляти для клієнтів найцікавіші рецептури», — зауважив засновник компанії Юрій Триндюк.

Джерело: ukragroconsult.com

Tags

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button
Close
Close