Україна

На Хрещатику проведуть «Ралі журналістів»

У столиці 9 червня із 10:00 до 21:00 на Хрещатику – від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Прорізної – відбудеться святкове «Ралі журналістів», інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу КМДА.

Проект із нагоди святкування Дня журналіста ініційований громадською організацією «Київський міський автомотоклуб».

“За інформацією організаторів, ралі журналістів – це клубне змагання на серійних автомобілях, яке проходить вулицями столиці, відповідно до вимог Правил дорожнього руху”, – йдеться у повідомленні.

На учасників також чекають спеціальні ділянки зі слалому (швидкісне маневрування), на яких потрібно якнайшвидше проїхати задану фігуру. Головне пройти маршрут, проставити відмітки у дорожніх листах та дістатися фінішу у відведений час. Майстерність екіпажів оцінюють компетентні судді. Змагання контролюють із самого початку до фінішу, щоб зібрати найточніші результати, правильно підрахувати час кожного екіпажу та нагородити переможців.

Монтаж конструкцій та обладнання, потрібного для організації ралі, здійснюватимуть із 05:00 до 10:00 9 червня на вулиці Хрещатик, 36 біля адміністративного будинку Київської міської державної адміністрації. Демонтаж триватиме в цей день із 21:00 до 24:00.

До змагання допускаються винятково серійні легкові автомобілі, зареєстровані у сервісних відділеннях Міністерства внутрішніх справ.

 

 

Останні новини

Back to top button