Україна

На херсонських кавунах, що відправляються баржею у Київ, будуть наліпки з QR-кодом

На Херсонщині на частині кавунів, що відправляються баржею у Київ, будуть наліпки з QR-кодом, що вестиме на туристичний портал регіону. Про це розповів голова правління ГО “Центр живої історії “Олешшя”, президент регіональної туристичної організації “Туризм Херсона” Павло Білецький, повідомляє 1NEWS з посиланням на 112.ua.

“Так, от ми тільки зараз повернулися у Херсон (з причалу філії “Голопристанська”, де вантажать баржу, – ред.). Ми за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) надрукували сто тисяч наліпок, потім ще своїх “досипали” трохи грошей і надрукували ще 100 тисяч наліпок. Зараз ми наклеїли частину наліпок на кавуни, що відправляться баржею”, – зазначив Білецький.

Світлини кавунів з QR-кодом Білецький опублікував на своїй сторінці у фейсбуці. Він підкреслив, що наліпка – це не географічне зазначення херсонського кавуна, це QR-код, що веде на туристичний портал про Херсонщину.

За його словами, ще частину наліпок передали директору приватного підприємства “Александр А. Синенко” Олександру Синенку – тож QR-код з’явиться на кавунах цього господарства, що відправлятимуться до споживачів і автомобільним транспортом.

Back to top button