Україна

На Харківщині почалися аварійні відключення


На Харківщині почалися аварійні відключення

В області ведеться робота над першочерговим повним заживленням обʼєктів критичної інфраструктури.

У Харківській області почали застосовувати аварійні графіки відключень. Про це повідомив очілник місцевої ОВА Олег Синєгубов у Telegram в неділю, 24 березня.

“Енергетики області продовжують відновлювати електропостачання після обстрілів окупантів. Сьогодні АТ Харківобленерго почали застосовувати графіки аварійних відключень. Їхнє коригування триває, враховуючи складну ситуацію в електричних мережах Харківщини, – написав він.

Синєгубов зазначив, що ведеться робота над першочерговим повним заживленням обʼєктів критичної інфраструктури, що дозволить відновити повноцінну життєдіяльність Харкова та області.

У свою чергу Укрінформ з посиланням на Харківобленерго повідомив, що зараз графіки в процесі коригування, бо поточна ситуація вкрай складна. По готовності їх одразу оприлюднять.

Раніше у неділю стало відомо, що у Харкові діють обмеження для 200 тисяч споживачів. Через значні пошкодження наразі неможливо одночасно заживити усіх абонентів.

Нагадаємо, 22 березня російські загарбники нанесли удар по енергетичним об’єктам Харкова. Місто було повністю знеструмлене.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button