Україна

На дистанційне навчання перевели 2 столичні школи та 133 класи

У Києві на дистанційне навчання переведено дві школи в Оболонському районі через захворювання вчителів. Крім того, у 56 школах міста на дистанційне навчання перевели 133 класи, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу мерії.

“На дистанційному навчанні сьогодні дві школи Оболонського району, там захворювання виявили у вчителів. Також у 56 школах міста на дистанційне навчання перевели 133 класи через захворювання учнів на коронавірус. Загалом серед школярів виявили 179 хворих. Також 97 педагогів, інфікованих COVID-19”, – повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.

Він наголосив, що попри віднесення Києва до «помаранчевої» зони епідеміологічної небезпеки школи продовжують працювати у визначеному форматі.

“У випадку будь-яких змін усі батьки отримають оперативну інформацію від класних керівників своїх дітей. Керівники шкіл від початку навчання мають чіткі інструкції, як діяти у випадку спалаху хвороби, та різні варіанти сценаріїв організації навчального процесу – в залежності від конкретної ситуації, від кількості учнів у класах та загалом у школі”, – зауважив він.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close