Україна

На доплати медичним працівникам за вересень перерахували 1,3 млрд гривень

В Україні на доплати медичним працівникам за вересень вже перерахували 1,3 млрд гривень. Так, більша частина лікарень отримала ці кошти. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає 1NEWS, посилаючись на УНН.

“У нас майже всі лікарні отримали кошти за вересень для того, щоб були здійснені доплати. Загальна сума коштів, яка була перерахована – 1,3 млрд гривень. Залишилося буквально декілька лікарень, які отримують (кошти, – ред.) у понеділок-вівторок. Були суто технічні речі пов’язані з дуже пізнім підписанням договорів особливо з боку лікарень, я думаю, що ми повністю виправили цю ситуацію. Більша частина лікарень взагалі отримала вчасно гроші, ми відслідковуємо, щоб всі без виключення отримали ці кошти на картки”, – зазначив він.

Так, мова йде про те, що лікар має отримати 3 560 гривень доплати, середній медичний персонал – 2 500 гривень і молодший медичний персонал – 1 250 гривень.

Нагадаємо, Кабінет міністрів проголосував за проект акту, який передбачає підвищення заробітної плати медичних працівників у розмірі від 25% мінімальної заробітної плати та до 70% посадового окладу, в залежності від посади.

Back to top button