Україна

На Донеччині шахтарі страйкують, вимагаючи виплатити заборгованість із заробітної плати

На Донеччині на шахті «Південнодонбаська №1» та частково на шахті імені Сургая продовжують страйкувати гірники. Вони вимагають виплатити 35 мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати.
Про це Громадському радіо розповів голова незалежної профспілки гірників Михайло Волинець, пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.

«О 8-ій ранку вони розпочали конференцію трудового колективу, – пояснює Михайло Волинець, – де прийняли рішення вступити в трудовий конфлікт у зв’язку з невиплатою заробітної плати і складним фінансово-економічним становищем на підприємстві».

Гірники планують продовжити страйкувати завтра. Вони перекрили трасу біля Вугледару.

«Люди в відчаї продовжують перекривати дорогу в Донецькій області. Спеціальні транспортні засоби пропускають: пожежних, військових, швидку. Намагаються частково пропускати автобуси та транспорт, у якому перебувають діти», – каже голова незалежної профспілки гірників України.

Нагадаємо, загалом за 10 днів спеки запаси вугілля на складах Тепло-електростанцій зменшились майже на 10%. Про це вчора заявили в Укренерго. Через спеку, брак вугілля та ремонтні роботи на тепло-електро станціях компанія може впровадити графіки аварійного відключення електроенергії.

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

Back to top button
Close