Україна

На Донбасі за 5 років від вибухів мін загинули майже 1000 людей

Ще понад 1500 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості

Упродовж більш ніж 5 років збройного конфлікту на Донбасі від вибухів мін і ВЗВ (вибухонебезпечних залишків війни. – Ред.) загинуло 977 цивільних, ще 1528 осіб отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Про це йдеться в поширеному прес-службою українського міністерства з питань тимчасово окупованих територій (мінТОТ) повідомленні, – інформує 1NEWS.

У відомстві наголосили, що на тлі такої ситуації головним завданням є проведення заходів з метою попередження місцевого населення про наявність мін на певних територіях. До таких заходів також належить відповідне маркування цих територій та освітні заходи для дітей, школярів і юнацтва.

Цього року на фінансування відповідних заходів з державного бюджету виділено п’ять мільйонів гривень, зазначається в повідомленні пресслужби міністерства.

Нагадаємо, Моніторингова місія ООН повідомила цього тижня, що від початку року внаслідок конфлікту на Донбасі загинуло 12 мирних жителів. Ще 58 цивільних були поранені.

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні з квітня 2014 року по 9 червня 2019 року зафіксувала 3 332 загиблих серед цивільного населення на Донбасі, ще понад сім тисяч осіб зазнали поранень.

Також моніторингова місія ООН зафіксувала понад 500 випадків жорстокого поводження і застосування катувань обома сторонами конфлікту на Сході України.

Джерело: Німецька хвиля

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close