Україна

На Дніпропетровщині випускникам сільської школи виплатили гроші за успіхи у навчанні

У Дніпропетровській області в селі Єлизаветівка випускникам школи виплатили стартовий капітал та створили криптогаманці. Про це заявив голова Єлизаветівської сільської ради Максим Голосний, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“У єлизаветівських випускників та класного керівника вже з’явився власний криптогаманець і дуже скоро з’являться перші власні біткоїни (BTG)”, – написав Максим Голосний.

Він додав, що криптогаманці є бонусом до програми виплати стартового капіталу та страхування, яку сільська рада практикує вже декілька років.

“Цьогоріч, окрім паперових подяк та щирих привітань, випускники отримали від 3000 до 13000 грн стартового капіталу залежно від досягнень у навчанні. Також для розуміння учні місцевої школи застраховані у режимі 24/7 з виплатою до 100 000 грн на будь-який травматизм та 10 найбільш поширених захворювань”, – написав Максим Голосний.

Сільський голова стверджує, що це черговий етап криптовалютних експериментів у селі, яке “вперше в історії України легалізувало статус криптовалюти на локальному рівні шляхом державної реєстрації змін до статуту місцевої територіальної громади”.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close