На Чернігівщині затримали зловмисників, що пограбували ветерана ЗСУ
[ad_1] 
Двоє мешканців Корюківщини озброївшись зв’язали та побили ветерана, щоб заволодіти його коштами у сумі 270 тисяч гривень.
На Чернігівщині правоохоронці затримали двох зловмисників, які вчинили збройовий напад на ветерана ЗСУ, зв’язали та побили його, заволодівши 270 тис. грн з банківського рахунку. Фігурантів затримали “за гарячим слідом”. Про це повідомила пресслужба Нацполіції у середу, 25 березня.
Як зазначається, повідомлення про розбійний напад надійшло 24 березня.
“43-річний мешканець с. Стольне Менської громади заявив, що до нього в дім увірвалися двоє невідомих у балаклавах. Потерпілому ветерану зв’язали руки липкою стрічкою, побили та, погрожуючи застосуванням зброї, змусили повідомити пароль до мобільного телефону. Після цього нападники заволоділи телефоном потерпілого та втекли”, – розповіли правоохоронці.
За допомогою пароля до мобільного телефону чоловіка, зловмисники невдовзі отримали доступ до його банківського рахунку та зняли кошти у сумі 270 тисяч гривень.
Причетними до злочину виявились односельці потерпілого – 19-річний та 47-річний жителі Менської громади.
function gallery3398797() { $.get('//' + window.location.host + '/ajax/module.aspx?spm_id=520&id=3398797&lang=1&IsAjax=true', function (data) { $('#gii3398797').html(data); }); }
gallery3398797();
Правоохоронці вилучили у них балаклави, автомат АК-74, два пістолети, гранату з запалом, набої, мобільний телефон потерпілого та інші речові докази.
Нападників вже помістили їх до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі поліції розслідують кримінальне провадження за фактом розбою за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України.
Зловмисникам загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Як ми вже писали, правоохоронці затримали і повідомили про підозру двом чоловікам за розбійний напад в Києві на військовослужбовця, що приїхав на лікування.
В Києві троє молодиків побили військового, що перебував на реабілітації
Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp


Не можу повірити, як низько можна впасти! Грабувати ветерана, який захищав нашу країну — це просто не мають слів. Сподіваюсь, справедливість востановлять, а такі негідники отримають по заслугам. Чи вже дійшли до безмежної цинічності? Справжнє обурення!