Україна

На частині Харківщини проведуть примусову евакуацію сімей з дітьми


На частині Харківщини проведуть примусову евакуацію сімей з дітьми

Діти можуть бути евакуйовані тільки щонайменше з одним із батьків або іншим опікуном. Усі евакуйовані будуть забезпечені житлом, матимуть підтримку та повний супровід.

У десяти населених пунктах Харківської області проведуть примусову евакуацію сімей із дітьми. Про це повідомив глава Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Він зазначив, що російські окупанти не припиняють обстрілів прифронтових громад Харківської області, внаслідок чого гинуть мирні мешканці, зокрема діти. Через це влада готує рішення про евакуацію з низки населених пунктів.

“Задля збереження життя та здоров’я людей закликаємо громадян до евакуації з небезпечних територій. Готуємо рішення про примусову евакуацію сімей з дітьми із 10 населених пунктів Куп’янської, Кіндрашівської та Курилівської громад Куп’янського району. Там перебуває 275 дітей”, – розповів Синєгубов.

При цьому він наголосив, що діти можуть бути евакуйовані тільки щонайменше з одним із батьків або іншим опікуном.

Крім того, цивільним, передусім родинам із дітьми, рекомендовано евакуюватися з Борівської громади Ізюмського району, в тому числі з смт Борова. Зараз там проживає 8900 людей, з яких 844 – діти.

“Усі евакуйовані будуть забезпечені житлом, матимуть підтримку та повний супровід від міжнародних гуманітарних організацій, якщо будуть виїжджати за межі області – отримають одноразові виплати”, – йдеться у повідомленні.

Синєгубов також додав, що за бажання буде організована евакуація в західні області України.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що війська РФ обстріляли село Подоли на Харківщині, в результаті чого загинуло двоє цивільних.

Перед цим війська РФ обстріляли селище Борова на Харківщині з РСЗВ, там постраждали четверо мирних жителів. 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button