Україна

На 30-річчя Незалежності Україна запросить Байдена

Заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква заявив, що Україна запрошуватиме світових лідерів на святкування 30-річчя Незалежності. Серед них запрошення отримає обраний президент США Джо Байден. Про це Ігор Жовква розповів в інтерв’ю ТСН.ua, передає 1NEWS.

“Звісно, будемо запрошувати. Як і інших світових лідерів. У нас також є й інші великі події цього року, на які ми будемо запрошувати світових лідерів. Це й саміт “Кримської платформи” (23 серпня, – ред.). І, наприклад, 80-та річниця трагедії Бабиного Яру. Тому, у нас є куди запрошувати іноземних лідерів, зокрема й президента США”, – сказав Жовква на запитання, чи запросять Байдена до України.

Він також додав, що візит президента Байдена в Україну є питанням недалекого майбутнього.

Крім того, Жовква запевнив, що питання візиту президента України Володимира Зеленського до США було й залишається на порядку денному.

“Такий візит ми готуємо, паузи у нас не було. Коли нова американська адміністрація повноцінно приступить до виконання своїх обов’язків, включаючи вищих посадових осіб, держсекретаря, відповідних помічників і його заступників, й інших міністрів, вони підхоплять цю тему, і будемо цей візит готувати”, – додав заступник керівника ОП.

 

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button