Україна

МЗС України з’ясовує – чи щасливі українці

Міністр закордонних справ Павло Клімкін збирає “власну соціологію” – пропонує відвідувачам своєї сторінки у соцмережах відповісти на запитання про особисте щастя. Таке опитування глава МЗС оприлюднив у Facebook, передає 1NEWS.

 

“У рейтингу «щасливих» країн світу за версією ООН українці серед найнещасливіших. Прикро, але на сьогодні маємо всі підстави вважатися такими ззовні: агресія Росії на Донбасі, російська окупація Криму, корупція, економічні негаразди, радянський спадок, Чорнобиль”, – зазначив Клімкін.

Проте, як свідчать дані з “опитування Клімкіна”, 84 % вважають себе щасливими, а 16 % заявили, що нещасливі. Наразі в опитуванні проголосували близько 1,2 тисячі осіб.

Водночас міністр опублікував власне опитування на своїй сторінці із запитанням до друзів у Facebook, чи почуваються вони щасливими.

Міністр зауважив, що вирішив провести власне опитування, бо зараз в тренді збирати свою соціологію. Та пропонує тим, хто проголосував у рейтингу, в коментарях написати, які зміни є найважливішими, щоб українці, стали більш щасливими.

 

 

 

 

 

One Comment

Back to top button