Україна

МЗС України висловило протест у зв’язку з візитом російських депутатів на окуповані території Донбасу

Міністерство закордонних справ України висловлює протест у зв’язку із неузгодженим візитом керівництва та депутатів партії «Єдина Росія» до тимчасово окупованих Російською Федерацією територій в Донецькій та Луганській областях. Про це повідомляє 1News з посиланням на коментар речника МЗС України.

«Розглядаємо приїзд російських депутатів як елемент російської передвиборчої кампанії напередодні вересневих виборів до Державної думи РФ», – говориться у повідомленні.

За словами представників українського відомства, дана поїздка «яскраво ілюструє занепад підтримки «Єдиної Росії» серед російського населення, яку провладна партія РФ нині намагається компенсувати за рахунок залучення мешканців тимчасово окупованих територій України».

«Участь українських громадян із російськими паспортами, нав’язаними окупаційною адміністрацією, у виборах до Держдуми РФ поставить під сумнів їхню легітимність», – додають у  МЗС України.

Також зазначається, що «такі дії російської сторони підривають політико-дипломатичне врегулювання російсько-українського збройного конфлікту, йдуть у розріз із зобов’язаннями Росії в рамках Мінських домовленостей та домовленостей лідерів Нормандського формату».

«Закликаємо громадян України, які мешкають на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях, не брати участь в протиправних російських плебісцитах», – додається у повідомленні МЗС України.

Останні новини

Back to top button