Україна

МЗС разом із Русланою Лижичко просуватимуть “зелену” енергетику

Міністерство закордонних справ України та Офіс Амбасадора відновлювальної енергії Руслани Лижичко підписали  Меморандум про співпрацю  у сфері просування альтернативної енергетики в Україні, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу МЗС.

“Метою Меморандуму є сприяння розвитку «зеленої» енергетики в нашій країні, залученню іноземних інвестицій, інтеграції України до міжнародних проектів та використанню новітніх технологій і розробок у цій сфері”, – йдеться у повідомленні.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив переконання, що спільна робота МЗС та Амбасадора відновлюваної енергії Руслани Лижичко слугуватиме якнайповнішому використанню потенціалу альтернативної енергетики в Україні, розширенню міжнародного співробітництва у сфері «зеленої» економіки.

На церемонії підписання Меморандуму був також присутній Президент організації «Energy Watch Group» Ханс-Йозеф Фелль, який повідомив про плани організації укласти з  Офісом Амбасадора відновлюваної енергії аналогічний документ.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close