Україна

МЗС проведе акцію присвячену українським ветеранам

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. Міністерство закордонних справ України, 7 жовтня 2016 року, проведе захід присвячений фізичній реабілітації та психосоціальній адаптації ветеранів — «Я ветеран», передає УНН з посиланням на прес-службу міністерства закордонних справ України.

Захід «Я ветеран» відбуватиметься у форматі документального перформансу у супроводі Оркестру почесної варти Окремого полку Президента України.

Що є більшим показником сили – наявність зброї, чи рішення її скласти? Хто такі українські ветерани? Глядачі з перших вуст почують реальні історії повернення: дійові особи – українські ветерани АТО, які повертаються до цивільного життя. Це дослідження покликане зрозуміти образ сучасного ветерана в Україні.

“Реалізовуючи цей проект, ми прагнемо привернути ще більшу увагу до важливості ініціатив з підтримки, реабілітації та адаптації наших воїнів. Ми також хочемо подякувати у такий спосіб нашим іноземним друзям і партнерам — представникам дипломатичних місій в Україні — за підтримку і допомогу у лікуванні хлопців за кордоном”, – зазначив Міністр закордонних справ Павло Клімкін.

фотогалерея

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close