Україна

МЗС пояснило позбавлення нардепів диппаспортів

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
МЗС пояснило позбавлення нардепів диппаспортів

Понад двісті депутатів не здали вчасно дипломатичні паспорти, тому їх анулювали.

МЗС України визнало недійсними 225 дипломатичних паспортів нардепів, оскільки їх не своєчасно повернули на зберігання. Про це у суботу, 6 серпня, пише УП із посиланням на відповідь міністерства.

“За останні місяці МЗС України кілька разів зверталося до народних депутатів з проханням повернути паспорти та взаємодіяло з Верховною Радою для організації цього процесу. Востаннє ми просили здати паспорти протягом липня. Усі наші заклики були проігноровані. Відповідно, керуючись законодавством України, МЗС України визнало недійсними 225 дипломатичних паспортів народних депутатів, які не були своєчасно повернуті до МЗС на зберігання”, – йдеться у відповіді.

У міністерстві нагадали, що диппаспорти видаються нардепам виключно для здійснення офіційних відряджень, після повернення з яких вони мають бути здані на зберігання до МЗС у десятиденний термін.

У відомстві наголосили, що диппаспорти за жодних обставин не можуть використовуватися для приватних поїздок.

“Міністерство невідкладно видасть дипломатичні паспорти депутатам, які відбуватимуть у офіційні відрядження від Верховної Ради України”, – додали в МЗС.

Нагадаємо, нардеп Петро Порошенко виїхав із України до Польщі 30 травня, де перед виїздом йому двічі відмовляли у перетині кордону. Після цього він із запізненням повернувся в Україну – замість 2 червня він приїхав 8 червня.


Новини від 1News у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button