Україна

Милованов розповів про своє бачення податкової реформи

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов бачить можливість збільшення оплати праці вчителям, лікарям та іншим за допомогою збільшення податків на нерухомість. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає 1NEWS, посилаючись на УНН.

“На мою думку, найважливіший економічний актив України – це люди. Тому бажано щоб податки стимулювали створення робочих місць і підвищення зарплат. Для цього потрібно максимально знизити податки на працю. А звідки ж взяти податки на оплату вчителів, лікарів, пожежників, науковців, та на пенсії? Я би пропонував збільшити податки на активи – нерухомість, тощо, та залишити ПДВ. Я розумію, що на сьогодні це неможливо, але я би розглянув таку податкову реформу”, – йдеться в повідомленні.

За його словами, варто відмінити ЄСВ, максимально знизити податок на дохід фізичної особи. Для компенсації підняти податок на нерухомість, на землю та інші активи. А також покращити збір податків на нерухомість та інші активи.

Окрім того, Милованов пропонує не чіпати ПДВ, покращити його збір, продовжувати детінізацію економіки прямими і непрямими методами. Надавати державну підтримку бізнесу тільки за умови роботи в “білу” та створення достатньої кількості робочих місць.

“Всі ці 8 пунктів – до обговорення. Ідея цих пунктів – зняти з порядку денного питання ФОПів, забезпечити стимули для створення робочих місць, підвищення зарплат, та зменшення безробіття”, – написав Милованов.

Нагадаємо, 16 жовтня Кабінет міністрів України схвалив законопроект щодо удосконалення структури управління в сфері державної митної та податкової політики

Back to top button