Україна

Милованов допускає відокремлення Міністерства аграрної політики

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов допускає відокремлення Міністерства аграрної політики після завершення земельної реформи. Про це він повідомив в етері “Україна 24”, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

Міністр наголосив, що після того як земельна реформа завершиться та буде запущено ринок, він підтримає створення нового міністерства аграрної політики.

“МінАПК займалося двома речами – призначенням керівників на держпідприємства… А друге – продавали за відкати держпідтримку. Ми це зупинили. Тобто в тому міністерстві не було що рятувати”, – сказав Милованов.

Відповідаючи на запитання про те, яке міністерство він потенційно очолив би, Милованов зазначив, що відчуває відповідальність за реформу ринку землі й тому на цьому етапі в гіпотетичній ситуації поділу Мінекономіки очолив би Мінагро.

Нагадаємо:

3 лютого в Кабінеті міністрів заявили, що поки не планується розділ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, проте консультації тривають.

Президент Володимир Зеленський захотів роз’єднати об’єднані Міністерство економіки, Міністерство культури і Міністерство у справах ветеранів і доручив розробити прем’єр-міністру Олексію Гончаруку “новий підхід”.

29 серпня на першій сесії 9-го скликання Верховна Рада затвердила новий склад Кабміну. Новий уряд має 15 міністерств замість 19, які були в Кабміні Гройсмана. До нового Кабміну входять 17 міністрів – замість 25, як раніше. Також прибрали першого віце-прем’єра і скоротили кількість посад віце-прем’єрів з шести до двох.

Back to top button