Україна

МВС повідомило, що власникам «євроблях» потурань більше не буде

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко у програмі “5 вопросов на злобу дня” на телеканалі ДОМ, передає 1NEWS.

В останні рік-два держава йшла назустріч власникам автомобілів на єврономерах і виконувала їхні вимоги, однак більше потурань не буде.

На його думку, наскільки було можливо – ситуацію вже врегулювали.

“Давайте говорити відкрито і чесно: ці транспортні засоби були завезені, коли у нас волонтери почали поставляти машини з європейською реєстрацією для наших захисників на передову. І скористалися цією нормативною прогалиною багато тих, хто не захотів виконувати закон і розмитнювати свої транспортні засоби”, – зазначив Мартиненко.

За його словами, таких порушників закону стало доволі багато, вони сформувалися в політичні або соціальні групи. Уряд і парламент забезпечили їм і пільговий період перереєстрації, і відстрочили штрафи, підкреслив представник МВС. “Та якщо абсолютно всі їхні вимоги виконати, то завтра-післязавтра з’являться нові”, – додав він.

“У нас у країні є закон – цей закон потрібно виконувати. У нас є Митний кодекс, за яким на розмитнення транспортного засобу дається 10 днів. Ці люди вже пішли на порушення законодавства. Зараз у нас діє заборона виїжджати на цих транспортних засобах на дорогу, і поки що поліція дивиться на них лояльно. Я прихильник того, що закон повинен діяти”, – наголосив радник міністра внутрішніх справ.

Останні новини

Back to top button