Україна

МВС Німеччини: на території країни перебуває понад 300 тис. неповнолітніх біженців

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Згідно із повідомленням МВС Німеччини, у країні проживає більше трьохсот тисяч дітей-біженців, передає УНН з посиланням на Die Zeit.

За інформацією МВС Німеччини, яку цитує видання, більшість дітей-біженців живуть на землі Північний Рейн-Вестфалія. Там зареєстровано 76 тис. неповнолітніх біженців. Подібна ситуація спостерігається у інших федеральних землях і містах: у Баден-Вюртемберзі і Баварії майже 39 тис., у Берліні близько 21 тис., в Гамбурзі живуть майже 12 тис. Більшість дітей прибувають в цю країну з Сирії, Іраку та Афганістану. Третина з них віком молодше шести років.

Як відзначає ЗМІ, уряд Німеччини звернув увагу на переїзд до країни біженців молодших 18 років на початку 2015 року . Зараз ніхто не може точно визначити їх кількість. Федеральне відомство з питань міграції та біженців налічувало близько 300 тис. заявок від дітей у віці до 18 років в період з 1 січня 2015 року по 31 липня 2016 року, 120 тис. з яких складають дівчата. Імовірно, фактичне загальне число вище.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close