Україна

Мустафу Найєма призначили на вищу посаду в “Укроборонпромі”

Колишній депутат і журналіст отримав посаду директора з активів, яка передбачає більше повноважень

Колишній нардеп і журналіст Мустафа Найєм змінив напрямок діяльності в державному концерні “Укрборонпром”.

Він отримав посаду директора з активів, яка передбачає більше повноважень, – інформує 1NEWS.

Найєм до цього опікувався взаємодією із органами державної влади, тепер він очолить напрямок роботи у сфері управління активами та корпоративними правами, а також здійснюватиме моніторинг державного оборонного замовлення підприємств-учасників концерну.

“(Моє) коло повноважень та сфера збільшується… отримав право підпису щодо майнових питань. Найближчим часом головним предметом наших взаємовідносин з державою будуть реформування Концерну, контракти із замовниками та ефективність використання активів. Для розуміння на сьогодні у власності підприємств Укроборонпрому перебуває понад 11 мільйонів кв м. нерухомості, з яких понад 210 тисяч кв. м. – це надлишкове майно, яке вже давно не задіяне у виробничих процесах підприємства концерну, а відтак, може бути продане або передане в оренду. Моя задача як директора з активів полягатиме у тому, щоб у ході реформування Концерну усі ці процеси відбувались прозоро, відкрито і з максимальною ефективністю для підприємств. “Дерибан” та сумнівні схеми виводу майна з оборонних підприємств мають залишитися у минулому”, – розповів Найєм.

У листопаді 2019 року Мустафа Найєм був призначений на посаду заступника гендиректора ДК “Укрборонпром” з питань взаємодії з органами державної влади.

На початку серпня того ж року Найєм був залучений в якості радника генерального директора концерну.

Джерело: Українська правда

Останні новини

Back to top button