Україна

Можливий кандидат в мери Києва від «Слуги народу» жаліється на «чорний піар»

Голова комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко відкидає звинувачення у рейдерському захопленні державного підприємства «Українська студія хронікально-документальних фільмів» (ДП «Укркінохроніка»). Про це говориться в його заяві, яка є у розпорядженні 1News.

«Учора ряд ЗМІ «під копірку» публікували заяву керівництва Укркінохроніки. Натомість, мені право на відповідь не надали….Мене такі заяви не зупинили. Запланована сьогодні робоча група щодо ситуації з розкрадання майна державних кіностудій таки відбулась. Були представники всіх правоохоронних органів, Міністерства юстиції, Міністерства культури та інформаційної політики, Держкіно та інших. У всіх депутатів нашого комітету позиція єдина – кіностудії потрібно повернути назад державі. Винних – притягнути до відповідальності, в тому числі кримінальної», – зазначає Ткаченко.

Депутат додав, що в представники Міністерства культури вже повідомили про звільнення директорки «Укркінохроніки» А. Хорошилової та проведенні розслідування.

«У нас є достатньо підстав вважати, що за відведенням території «Укркінохроніки» під забудову чергових висоток, стоїть відомий у вузьких колах забудовник Денис Комарницький. Частий гість у КМДА, якого нещодавно бачили у компанії з головою аудит-служби Геннадієм Плісом. Впевнений, що своїми звинуваченнями у рейдерстві вони намагаються вбити двох зайців: прикрити злочинну діяльність на кіностудіях і дискредитувати мене. Таким чином намагаються вплинути на результати праймеріз в «Слузі Народу» та вибори мера в Києві», – додає депутат.

За його словами, правоохоронні органи знайдуть відповіді, як могли серед білого дня поцупити у держави територію двох київських кіностудій. «І тих, хто за це повинен понести відповідальність, включаючи колишніх чиновників Мінкульту та справжніх рейдерів. Ми плануємо знайти шлях повернення кіностудій до профільної діяльності, а не віддати в руки забудовників», – додав Ткаченко.

Нагадаємо, 27 травня трудовий колектив державного підприємства «Українська студія хронікально-документальних фільмів» (ДП «Укркінохроніка») звернувся до президента Володимиру Зеленському з проханням захистити від спроб голови комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександра Ткаченка організувати рейдерське захоплення державного підприємства.

«Днями у нас відбулося виїзне засідання Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики під головуванням народного депутата Олександра Ткаченко, який намагається організувати рейдерське захоплення нашого підприємства. Ці дії Ткаченко пов’язані з його приватними інтересами у сфері кіновиробництва. Ткаченко є фактичним власником ЗАТ “Одеська кіностудія”, яка під його керівництвом не знімає взагалі, ні за державні гроші, ні за гроші власника», – заявила директор ДП «Укркінохроніка» Аліна Хорошилова.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close