Україна

МОЗ визначив препарат, яким лікуватиме українців від коронавірусу

Попередні результати поки що не опублікованих клінічних випробувань дозволяють припустити, що дексаметазон найбільш ефективний при лікуванні важких випадків COVID-19

Міністерство охорони здоров’я України збирається внести протизапальний препарат дексаметазон у протокол лікування коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це під час брифінгу у четвер, 25 червня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, – інформує 1NEWS.

Він розповів, що 24 червня відбулося засідання робочої групи щодо оновлення стандартів надання медичної допомоги при COVID-19. На ньому, зокрема, вирішили розширити протокол лікування коронавірусу.

“Наприклад, такий препарат, як дексаметазон. Було ухвалено рішення щодо внесення його до нашого клінічного протоколу”, – зазначив Степанов.

Раніше британські вчені досліджували ефективність при лікуванні COVID-19 низки вже наявних на ринку препаратів. Серед них був і дексаметазон.

Попередні результати поки що не опублікованих клінічних випробувань дозволяють припустити, що дексаметазон найбільш ефективний при лікуванні важких випадків COVID-19.

У пацієнтів на апаратах штучної вентиляції легенів (ШВЛ) смертність знизилася на третину в порівнянні з контрольною групою.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button