Україна

МОЗ України обіцяє відреагувати на «кураж» магазинів «Епіцентр»

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов обурений відмовою мережі будівельних супермаркетів «Епіцентр» дотримуватися карантину вихідного дня. Про це він заявив в ході онлайн-брифінгу, повідомляє 1News.

«Хочете “покуражитися”? Зробити фарс на здоров’ї людей? Поїхали зі мною в реанімацію! “Покуражтесь” перед людьми, які помирають щодня, які лежать в реанімації», – заявив міністр.

Степанов зазначив, що Кабмін відреагує належним чином на дії «Епіцентру».

«Я впевнений, що мої колеги в уряді, які, в тому числі, відповідають за контроль, дадуть відповідну відповідь», – сказав Степанов.

Нагадаємо, вчора Кабмін на засіданні прийняв рішення з 14 листопада запровадити карантин вихідного дня. Це означає, що в суботу та неділю можуть працювати тільки продуктові магазини, аптеки, АЗС та громадський транспорт.

Мережа «Епіцентр» розмістила на своїй сторінці у Facebook повідомлення, що оскільки продукти та медичні засоби в них є, значить вони можуть працювати у вихідні дні.

Насправді, супермаркетам дозволено працювати у вихідні тільки в разі, якщо 60% їхньої площі займають продукти.

Додамо, що вчора під будинком уряду проходила акція протесту представників ресторанного бізнесу та сфери послуг проти введення карантину вихідного дня. Щоправда міністри не дослухались до мітингарів.

Back to top button