УкраїнаЦікаве

Младоолігарх Курченко вирішив судитися з Президентом

Бізнесмен, наближений до біглого екс-президента Віктора Януковича, Сергій Курченко подав до Печерського районного суду Києва позовну заяву проти Президента України Петра Порошенка і телеканалу 1+1. Позов стосується захисту честі, гідності та ділової репутації. Про це 4 жовтня повідомила прес-служба Сергія Курченка.

Сергій Курченко

«Позов стосується заяви Порошенка під час візиту до Одеси 7 жовтня 2016 року, коли він сказав, що «пан Курченко – злочинець». Заява була поширена Телевізійною службою новин у випуску о 19:30», – уточнили в прес-службі.

Сам Курченко, коментуючи подання позову, зазначив, що слово «злочинець» на адресу конкретної людини не застосовують без наявності відповідного рішення суду.

«Без обвинувального вироку таке твердження є наклепом, образою особистості і прямим порушенням Конституції України. Це знає навіть першокурсник юридичного вишу. Час знати це і Порошенкові – кандидату юридичних наук! Я буду захищати свою честь і гідність у суді», – сказав він.

У прес-службі Курченка додали, що якщо в Україні він не зможе захистити свою честь і гідність, він буде звертатися до Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, раніше адвокат Курченка заявляв, що у слідства у справі його підзахисного немає доказової бази.

3 січня Районний суд Києва заочно обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для українського бізнесмена Сергія Курченка.

“Вночі суд обрав запобіжний захід Курченку, цілком проігнорувавши всі наші клопотання – жодного не задовольнив. У тому числі клопотання про перенесення засідання, оскільки тільки сьогодні Апеляційний суд оголосить (і надасть нам) рішення про скасування попереднього арешту, за яким будуть виявлені чисельні факти порушення. Тобто суд повністю все проігнорував. Суддя, безумовно, поспішав ухвалити таке рішення: йому було ні до чого враховувати нашу думку – ось так”, – сказав Сухов у коментарі виданню “Корреспондент“, яке пов’язують з Курченком.

На думку адвоката, усе це було зроблене для того, щоб повідомити Інтерпол про новий запобіжний захід щодо Курченка.

Раніше 1News у матеріалі «Газові розбірки: як Лещенко допоміг Курченку» писало про те, як народний депутат Сергій Лещенко відстоює позиції газових фірм Сергія Курченка.

Новини за змістом

Загрузка...
Загрузка...
Close