Україна

Міжнародні оператори зачиняють свої готелі у Києві

Готелі зачиняються на час карантину

Міжнародні оператори Radisson, Accor, IHG, InterContinental тимчасово закривають деякі свої київські готелі на час карантину.

Про це інформує 1NEWS.

Як повідомляється на сторінці п’ятизіркового Fairmont Grand Hotel Kyiv під управлінням міжнародної групи Accor Hotels, з огляду на посилення карантинних заходів готель тимчасово припинив роботу з 23 березня.

«Безпека наших клієнтів і партнерів є пріоритетнимою для нас, тому готель чітко виконує вказівки міської адміністрації Києва та вживає всіх необхідних заходів для забезпечення їх захисту. Ми залишаємося онлайн і будемо повідомляти про зміну ситуації в місті та відновленні роботи готелю», – пояснюється в повідомленні Accor Hotels.

У той же час, згідно з даними сайту оператора, інші київські готелі компанії – тризіркові ibis Kiev City Center і ibis Kiev Railway Station і чотиризірковий Mercure Kyiv Congress – продовжують роботу.

Які готелі закрили в Києві на час карантину:

  • Fairmont Grand Hotel Kyiv
  • InterContinental Kyiv
  • Radisson Blu Hotel на Подолі
  • Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska біля НСК «Олімпійський».
  • IHG Hotels & Resorts прийняв рішення продовжити роботу чотиризіркового Holiday Inn Kiev.

«Протягом десяти років InterContinental Kyiv працював, піклуючись про своїх гостей, даруючи комфорт і турботу кожен день. На жаль, сьогодні, з незалежних від нас причин, ми змушені тимчасово припинити роботу готелю», – повідомляється на сторінці готелю в Facebook.

Згідно з даними сайту Radisson Hotels, залишається доступним для бронювання Radisson Blu Hotel на Ярославовому Валу.

Також працюють п’ятизіркові Hilton Kyiv і Hyatt Regency Kyiv, чотиризірковий Aloft Kiev (оператор – Starwood Hotels), а також готелі української мережі Premier Hotels and Resorts і ін.

Джерело: Загородна

Back to top button