Україна

Міжнародні мережі зацікавилися українським гральним ринком

До грального ринку України проявляють інтерес як вітчизняні, так і міжнародні мережі, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

“Вже є формальні та неформальні звернення є у Міністерство фінансів. Мало хто розуміє, як буде працювати орган, тому звертаються усі куди завгодно.

Є дуже велике зацікавлення, в тому числі і в міжнародних мереж, є серйозна зацікавленість букмекерських контор, є зацікавленість у лотерейних операторів. Тому, я думаю, що інтерес буде великий, коли комісія запрацює, будуть видаватися ліцензії”, – сказав Немчінов.

Він наголосив, що відповідно до закону комісія буде регулювати ті напрямки, які до цього були заборонені. Також, за його словами, законом регулюється і певні види спорту, які не відносяться до грального бізнесу.

“У перехідних положеннях є три види спорту: більярд, боулінг і спортивний покер, які є офіційними видами спорту і не відносяться до грального бізнесу”, – сказав Немчінов.

Він додав, що будь яка легалізація сприятиме перш за все тому, що люди, задіяні в гральному бізнесі, будуть працювати в офіційному полі.

“У тому числі це буде стосуватися так званих інтернет-клубів, всього іншого, що ми бачимо в сюжетах інформаційних каналів чи в самих містах бачимо закриті вивіски.

Я вважаю, що легалізація грального бізнесу виведе всі ці заклади з тіні або просто примусить закритись нелегальну діяльність шляхом конкуренції. Комісія покликана не допускати псевдолотерей, псевдоігор, псевдоавтоматів”, – наголосив міністр Кабінету міністрів.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close