Україна

Міжнародна компанія запустила службу доставки в Україні

Послуга вже доступна в Києві, а протягом року сервіс планує запуститися в Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові

Міжнародна компанія Menu Group, що представлена у Вірменії, Грузії та Білорусі, запустила службу доставки в Україні.

Про це повідомляє 1NEWS.

Послуга вже доступна в Києві, а протягом року сервіс планує запуститися в Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Працює Menu Group за принципом доставки їжі з 8:00 ранку до 1:00 ночі зі 150-ти закладів. Середній час доставки – 40 хвилин.

Тарифи на доставку Menu.ua залежать від відстані “ресторан-клієнт”: за доставку до 3 км користувач заплатить 30 грн, від 3 до 5 км – 45 грн і від 5 до 7 км – 60 грн. При цьому обмежень по районах немає – компанія доставляє їжу в межах всієї столиці.

До сервісу вже підключено понад 100 ресторанів. З усіма партнерами, як стверджують в компанії, вся робота проходить офіційно. У списку ресторанів Pesto Cafe, Pizza House, Танукі, Sushi Pizza Box, Pandabox, Contrabanda, МАМА МАНАНА, This is Pivbar, The Burger, SHASHLIKYAN та інші. Причому замовлення на доставку в додатку можна зробити одночасно з декількох ресторанів в одному кошику. Статус замовлення можна буде відстежувати за допомогою push-повідомлень: “Ресторан готує замовлення”, “Кур’єр забрав замовлення в ресторані”, “Кур’єр уже в дорозі” та ін.

Джерело: Асоціація ритейлерів України

Останні новини

Back to top button